Също като в добрите стари времена "Манчестър Юнайтед" стигна до положителен резултат в последните минути - този път за 1:1 срещу "Уест Хем" в мач от 24-ия кръг на Висшата лига на Англия. Течеше даденото от съдията допълнително време, когато холандецът Дейли Блинд засече лошо избита топка и донесе поне точка за гостите, които и днес играха слабо.

Сенегалецът Шейку Кояте откри в 49-ата минута след доста бледо и за за двата отбора първо полувреме - 1:0 за "Уест Хем". "Манчестър Юнайтед" тръгна по-смело в атака, но головите ситуации дойдоха едва към края, когато чисти положения изтърваха Радамел Фалкао и Робин ван Перси.

Домакините също не бяха далеч от втори гол - веднъж вратарят Давид де Хеа трябваше да се намесва. Във втората минута на добавеното време Блинд изравни. Малко след това "Юнайтед" остана с човек по-малко, изгонен за два жълти картона бе Люк Шоу.

Така манчестърци запазиха място в топ 4, но конкуренцията за челното каре е убийствена и тепърва ще има битка.