ЦСКА-София и "Динамо" (Киев) завършиха 2:2 в приятелска среща в Марбея, Испания. Неофициален дебют за "червените" направи централният защитник Николай Бодуров, привлечен преди броени дни.

За "Динамо" пък игра бившата звезда на "армейците" Жуниор Мораес.

Българският тим започна по-активно и откри резултата още в 4-ата минута чрез Руи Педро, който завърши успешно многоходова атака. В 15-ата Рубен Пинто пропусна да удвои.

Киевският гранд направи пълен обрат само за две минути. В 36-ата Буялски изравни, а малко след това Гонзалес прехвърли ефектно с глава вратаря Георги Китанов след далечно центриране. Така на почивката резултатът бе 2:1 за украинците.

Малко след подновяването на играта Густаво Кулма нацели напречната греда. В 75-ата минута гол на Жуниор Мораес за "Динамо" не бе зачетен заради засада.

ЦСКА дочака момента си в 90-ата минута, когато Кирил Десподов бе съборен в наказателното поле и сам реализира дузпата за 2:2.