Ad Config - Website header

 

Article_top

Големи имена на световния футбол и вече познати съперници могат да се паднат с "Лудогорец" в групите на Лига Европа. Жребият е днес от 14 часа българско време.

Снощи "орлите" направиха 0:0 като гости на литовския "Судува" и се класираха за основната фаза с общ резултат 2:0. Те са във във втора урна.

В първа личат "Арсенал" (Лондон), "Милан", "Динамо" (Киев), "Лацио"... През миналата година "зелените" играха в "артилеристите" в Шампионската лига и загубиха с 2:3 и 0:6.

След това пък отпаднаха от Лига Европа от "Копенхаген", който също е потенциален противник. Българският първенец игра паметни двубои с "Лацио" през пролетта на 2014 г. в същия турнир.

"Лудогорец" избягва тимове като "Стяуа", "Евертън", БАТЕ Борисов, "Олимпик" (Марсилия) и т.н., които са във втора урна.

От трета дебне "Астана" на треньора Станимир Стоилов, "Партизан", който два пъти преклони глава пред "Лудогорец" в Европа, германски отбори и "Апоел" (Беер Шева), елиминирал нашия представител в квалификациите на Шампионската лига, но отпаднал после от "Марибор" (Словения).

Сериозни имена, като например "Цървена звезда", но и доста приемливи варианти, личат в четвърта урна.

Очаквайте двойките малко след 14 часа.

Ето четирите урни за групите на Лига Европа:

I урна 

“Арсенал” (Лондон), “Зенит” (Русия), “Олимпик” (Лион), “Динамо” (Киев), “Виляреал” (Испания), “Атлетик” (Билбао), “Лацио" (Рим), “Милан” (Италия), “Виктория” (Пилзен), “Залцбург” (Австрия), “Копенхаген” (Дания), “Спортинг” (Брага, Португалия);

II урна

“Стяуа” (Букурещ), “Лудогорец”, БАТЕ (Борисов, Беларус), “Евертън” (Англия), “Йънг Бойс” (Швейцария), “Олимпик” (Марсилия), “Реал Сосиедад” (Испания), “Макаби” (Тел Авив), “Локомотив” (Москва), “Аустрия” (Виена), “Херта” (Берлин), Ница (Франция);

III урна

“Астана” (Казахстан), “Партизан” (Белград), “Хофенхайм” (Германия), “Кьолн” (Германия), “Риека” (Хърватия), “Витория” (Гимараеш, Португалия), “Аталанта” (Италия), “Зулте” (Белгия), “Заря” (Украйна), “Розенборг” (Норвегия), “Шериф” (Молдова), “Апоел” (Беер Шева);

IV урна

“Аполон” (Лимасол, Кипър), “Истанбул Башакшехир” (Турция), “Коняспор” (Турция), “Витес”  (Холандия), “Славия” (Прага), “Шкендербеу” (Албания), “Цървена звезда” (Белград), “Злин” (Чехия), АЕК (Солун), “Лугано” (Швейцария), “Вардар” (Скопие), “Йостерсунд” (Швеция).

 

Големи имена на световния футбол и вече познати съперници могат да се паднат с "Лудогорец" в групите на Лига Европа. Жребият е днес от 14 часа българско време.

Снощи "орлите" направиха 0:0 като гости на литовския "Судува" и се класираха за основната фаза с общ резултат 2:0. Те са във във втора урна.

В първа личат "Арсенал" (Лондон), "Милан", "Динамо" (Киев), "Лацио"... През миналата година "зелените" играха в "артилеристите" в Шампионската лига и загубиха с 2:3 и 0:6.

След това пък отпаднаха от Лига Европа от "Копенхаген", който също е потенциален противник. Българският първенец игра паметни двубои с "Лацио" през пролетта на 2014 г. в същия турнир.

"Лудогорец" избягва тимове като "Стяуа", "Евертън", БАТЕ Борисов, "Олимпик" (Марсилия) и т.н., които са във втора урна.

От трета дебне "Астана" на треньора Станимир Стоилов, "Партизан", който два пъти преклони глава пред "Лудогорец" в Европа, германски отбори и "Апоел" (Беер Шева), елиминирал нашия представител в квалификациите на Шампионската лига, но отпаднал после от "Марибор" (Словения).

Сериозни имена, като например "Цървена звезда", но и доста приемливи варианти, личат в четвърта урна.

Очаквайте двойките малко след 14 часа.

Ето четирите урни за групите на Лига Европа:

I урна 

“Арсенал” (Лондон), “Зенит” (Русия), “Олимпик” (Лион), “Динамо” (Киев), “Виляреал” (Испания), “Атлетик” (Билбао), “Лацио" (Рим), “Милан” (Италия), “Виктория” (Пилзен), “Залцбург” (Австрия), “Копенхаген” (Дания), “Спортинг” (Брага, Португалия);

II урна

“Стяуа” (Букурещ), “Лудогорец”, БАТЕ (Борисов, Беларус), “Евертън” (Англия), “Йънг Бойс” (Швейцария), “Олимпик” (Марсилия), “Реал Сосиедад” (Испания), “Макаби” (Тел Авив), “Локомотив” (Москва), “Аустрия” (Виена), “Херта” (Берлин), Ница (Франция);

III урна

“Астана” (Казахстан), “Партизан” (Белград), “Хофенхайм” (Германия), “Кьолн” (Германия), “Риека” (Хърватия), “Витория” (Гимараеш, Португалия), “Аталанта” (Италия), “Зулте” (Белгия), “Заря” (Украйна), “Розенборг” (Норвегия), “Шериф” (Молдова), “Апоел” (Беер Шева);

IV урна

“Аполон” (Лимасол, Кипър), “Истанбул Башакшехир” (Турция), “Коняспор” (Турция), “Витес”  (Холандия), “Славия” (Прага), “Шкендербеу” (Албания), “Цървена звезда” (Белград), “Злин” (Чехия), АЕК (Солун), “Лугано” (Швейцария), “Вардар” (Скопие), “Йостерсунд” (Швеция).

Коментари

Най

Следвайте ни

 
 

Още по темата

Още от категорията

Анкета