Димитър Бербатов заби поредния си феноменален гол - при 1:0 за "Монако" в предсезонната контрола срещу колумбийския "Атлетико Хуниор" в Баранкиля. От видеото ще се уверите за реакцията на местния коментатор при изпълнението на българина в 45-ата минута. Той акробатично засече центриране отдясно и прати топката в мрежата на слисания страж на домакините. А бе с гръб към вратата.

Това се оказа единственото попадение в първия двубой от латиноамериканското турне на "монегаските". Голяма част от 50-те хиляди зрители аплодираха шедьовъра на Митко. Те очакваха появата на терена на своя любимец - асът на френския тим Радамел Фалкао, но той не влезе в игра. Остават още четири мача на "Монако" в Южна Америка и с интерес ще чакаме партньорство между Барбатов и Фалкао, когато и двамата са на терена.

За гостите не облече екипа и голмайсторът на световното Хамес Родригес, който е на часове или най-много ден от официално преминаване в "Реал" (Мадрид).