"Лудогорец" и ЦСКА-София ще играят два пъти за три дни, личи от програмата за четвъртфиналите за Купата на България и за първите кръгове от втората фаза в Първа лига, одобрена от спортно-техническата комисия на БФС.

На 3 април (сряда) "орлите" приемат "червените" от 18:30 часа в турнира за националния трофей. Играе се само един мач, а при равенство в редовното време ще има продължения и евентуално дузпи.

Ден по-рано - във вторник, е срещата "Етър" и "Локомотив" (Пловдив) от 18:30 ч. А в четвъртък са другите два четвъртфинала - "Струмска слава" (Радомир) - "Септември" (16 часа) и "Ботев" (Пловдив) - "Черно море" (18:30).

На 6 април (събота) "Лудогорец" домакинства на ЦСКА-София и в Първа лига. Началният час е 17:15. В неделния ден пък "Левски" гостува на "Черно море" от 17:30 ч. Това са двубои от втория кръг на първата шестица.

Първият е на 30-31 март. В събота са срещите "Лудогорец" - "Берое" и ЦСКА-София - "Черно море", а неделя "Левски" - "Ботев" (Пловдив).