Ad Config - Website header

 

Article_top

На 14 юни започна Световното първенство по футбол в Русия. Днес е откриването и първият мач между тима на домакините и Саудитска Арабия от 18:00 часа наше време на стадион "Лужники" в Москва.

Половин час преди това е откриването на шампионата, главен герой на което е Роби Уилямс. Предаването на БНТ започва със специално студио в 16:30 часа.

Всичките 64 срещи от Мондиала ще бъдат излъчени от БНТ. Вижте цялата програма:

14 юни

18:00 група А: Русия - Саудитска Арабия, Москва - БНТ, БНТ HD

15 юни

15:00 група А: Египет - Уругвай, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

18:00 група B: Иран - Маркоко, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

21:00 група B: Испания - Португалия, Сочи - БНТ, БНТ HD

16 юни

13:00 група C: Франция - Австралия, Казан - БНТ, БНТ HD

16:00 група D: Аржентина - Исландия, Москва - БНТ, БНТ HD

19:00 група C: Перу - Дания, Саранск - БНТ, БНТ HD

22:00 група D: Хърватия - Нигерия, Калининград - БНТ, БНТ HD

17 юни

15:00 група E: Коста Рика - Сърбия, Самара - БНТ, БНТ HD

18:00 група F: Германия - Мексико, Москва (Лужники) - БНТ, БНТ HD

21:00 група E: Бразилия - Швейцария, Ростов - БНТ, БНТ HD

18 юни

15:00 група F: Швеция - Република Корея, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

18:00 група G: Белгия - Панама, Сочи - БНТ, БНТ HD

21:00 група G: Тунис - Англия, Волгоград - БНТ, БНТ HD

19 юни

15:00 група H: Полша - Сенегал, Москва - БНТ, БНТ HD

18:00 група H: Колумбия - Япония, Саранск - БНТ, БНТ HD

21:00 група А: Русия - Египет, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

20 юни

15:00 група B: Португалия - Мароко, Москва (Лужники) - БНТ, БНТ HD

18:00 група А: Уругвай - Саудитска Арабия, Ростов - БНТ, БНТ HD

21:00 група B: Иран - Испания, Казан - БНТ, БНТ HD

21 юни

15:00 група C: Франция - Перу, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

18:00 група C: Дания - Австралия, Самара - БНТ, БНТ HD

21:00 група D: Аржентина - Хърватия, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

22 юни

15:00 група E: Бразилия - Коста Рика, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

18:00 група D: Нигерия - Исландия, Волгоград - БНТ, БНТ HD

21:00 група E: Сърбия - Швейцария, Калининград - БНТ, БНТ HD

23 юни

15:00 група G: Белгия - Тунис, Москва - БНТ, БНТ HD

18:00 група F: Германия - Швеция, Сочи - БНТ, БНТ HD

21:00 група F: Корея - Мексико, Ростов - БНТ, БНТ HD

24 юни

15:00 група G: Англия - Панама, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

18:00 група H: Япония - Сенегал, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

21:00 група H: Полша - Колумбия, Казан - БНТ, БНТ HD

25 юни

17:00 група А: Уругвай - Русия, Самара - БНТ

17:00 група А: Саудитска Арабия - Египет, Волгоград, БНТ HD

21:00 група B: Иран - Португалия, Саранск - БНТ

21:00 група B: Испания - Мароко, Калининград, БНТ HD

26 юни

17:00 група C: Дания - Франция, Москва (Лужники) - БНТ

17:00 група C: Австралия - Перу, Сочи, БНТ HD

21:00 група D: Нигерия - Аржентина, Санкт Петербург - БНТ

21:00 група D: Исландия - Хърватия, Ростов, БНТ HD

27 юни

17:00 група F: Корея - Германия, Казан - БНТ

17:00 група F: Мексико - Швеция, Екатеринбург, БНТ HD

21:00 група E: Сърбия - Бразилия, Москва - БНТ

21:00 група E: Швейцария - Коста Рика, Нижни Новгород, БНТ HD

28 юни

17:00 група H: Япония - Полша, Волгорад - БНТ

17:00 група H: Сенегал - Колумбия, Самара, БНТ HD

21:00 група G: Англия - Белгия, Калининград - БНТ

21:00 група G: Панама - Тунис, Саранск, БНТ HD

 

ОСМИНАФИНАЛИ

30 юни

Мач 1, 17:00: победител група C - втори група D  - БНТ, БНТ HD

Мач 2, 21:00: победител група A - втори група B - БНТ, БНТ HD

1 юли

Мач 3, 17:00: победител група B - втори група A - БНТ

Мач 4, 21:00: победител група D - втори група C - БНТ

2 юли

Мач 5, 17:00: победител група Е - втори група F - БНТ

Мач 6, 21:00: победител група G - втори група H - БНТ

3 юли

Мач 7, 17:00: победител група F - втори група E  - БНТ

Мач 8, 21:00: победител група H - втори група G - БНТ

 

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

6 юли

1. 17:00: победител от мач 1 - победител от мач 2 - БНТ

2. 21:00: победител мач 5 - победител мач 6 - БНТ

7 юли

3.17:00: победител мач 7 - победител мач 8 - БНТ

4.21:00: победител от мач 3 - победител от мач 4 - БНТ

 

ПОЛУФИНАЛИ

10 юли

полуфинал 1, 21:00: победител от четвъртфинал 1 - победител от четвъртфинал 2 - БНТ

11 юли

полуфинал 2, 21:00: победител от четвъртфинал 3 - победител от четвъртфинал 4 - БНТ

14 юли

17:00: мач за бронзовите медали - БНТ

 

ФИНАЛ

15 юли

18:00: финал - БНТ, БНТ HD

 

Водещ на първото коментарното предаване „Трето полувреме“ е Ивайло Ангелов. Негови събеседници в дебютното турнирно издание ще бъдат футболистите Георги Пеев, който през 2007 г. бе състезател на „Амкар“ (Перм) и Михаил Александров, който в момента е играч на осмия в руската Премиер лига - „Арсенал“ (Тула).

Новите правила, които ще бъдат прилагани за първи път по време на Мондиала, фаворитите и потенциалните изненади за зрителите ще коментира футболният специалист Велизар Димитров.

В следващите дни мачовете от първенството на планетата ще коментират за БНТ утвърдени анализатори като Ангел Славков, Велислав Вуцов, Владимир Манчев, Христо Янев, Станислав Ангелов и т.н.

 

На 14 юни започна Световното първенство по футбол в Русия. Днес е откриването и първият мач между тима на домакините и Саудитска Арабия от 18:00 часа наше време на стадион "Лужники" в Москва.

Половин час преди това е откриването на шампионата, главен герой на което е Роби Уилямс. Предаването на БНТ започва със специално студио в 16:30 часа.

Всичките 64 срещи от Мондиала ще бъдат излъчени от БНТ. Вижте цялата програма:

14 юни

18:00 група А: Русия - Саудитска Арабия, Москва - БНТ, БНТ HD

15 юни

15:00 група А: Египет - Уругвай, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

18:00 група B: Иран - Маркоко, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

21:00 група B: Испания - Португалия, Сочи - БНТ, БНТ HD

16 юни

13:00 група C: Франция - Австралия, Казан - БНТ, БНТ HD

16:00 група D: Аржентина - Исландия, Москва - БНТ, БНТ HD

19:00 група C: Перу - Дания, Саранск - БНТ, БНТ HD

22:00 група D: Хърватия - Нигерия, Калининград - БНТ, БНТ HD

17 юни

15:00 група E: Коста Рика - Сърбия, Самара - БНТ, БНТ HD

18:00 група F: Германия - Мексико, Москва (Лужники) - БНТ, БНТ HD

21:00 група E: Бразилия - Швейцария, Ростов - БНТ, БНТ HD

18 юни

15:00 група F: Швеция - Република Корея, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

18:00 група G: Белгия - Панама, Сочи - БНТ, БНТ HD

21:00 група G: Тунис - Англия, Волгоград - БНТ, БНТ HD

19 юни

15:00 група H: Полша - Сенегал, Москва - БНТ, БНТ HD

18:00 група H: Колумбия - Япония, Саранск - БНТ, БНТ HD

21:00 група А: Русия - Египет, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

20 юни

15:00 група B: Португалия - Мароко, Москва (Лужники) - БНТ, БНТ HD

18:00 група А: Уругвай - Саудитска Арабия, Ростов - БНТ, БНТ HD

21:00 група B: Иран - Испания, Казан - БНТ, БНТ HD

21 юни

15:00 група C: Франция - Перу, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

18:00 група C: Дания - Австралия, Самара - БНТ, БНТ HD

21:00 група D: Аржентина - Хърватия, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

22 юни

15:00 група E: Бразилия - Коста Рика, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

18:00 група D: Нигерия - Исландия, Волгоград - БНТ, БНТ HD

21:00 група E: Сърбия - Швейцария, Калининград - БНТ, БНТ HD

23 юни

15:00 група G: Белгия - Тунис, Москва - БНТ, БНТ HD

18:00 група F: Германия - Швеция, Сочи - БНТ, БНТ HD

21:00 група F: Корея - Мексико, Ростов - БНТ, БНТ HD

24 юни

15:00 група G: Англия - Панама, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

18:00 група H: Япония - Сенегал, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

21:00 група H: Полша - Колумбия, Казан - БНТ, БНТ HD

25 юни

17:00 група А: Уругвай - Русия, Самара - БНТ

17:00 група А: Саудитска Арабия - Египет, Волгоград, БНТ HD

21:00 група B: Иран - Португалия, Саранск - БНТ

21:00 група B: Испания - Мароко, Калининград, БНТ HD

26 юни

17:00 група C: Дания - Франция, Москва (Лужники) - БНТ

17:00 група C: Австралия - Перу, Сочи, БНТ HD

21:00 група D: Нигерия - Аржентина, Санкт Петербург - БНТ

21:00 група D: Исландия - Хърватия, Ростов, БНТ HD

27 юни

17:00 група F: Корея - Германия, Казан - БНТ

17:00 група F: Мексико - Швеция, Екатеринбург, БНТ HD

21:00 група E: Сърбия - Бразилия, Москва - БНТ

21:00 група E: Швейцария - Коста Рика, Нижни Новгород, БНТ HD

28 юни

17:00 група H: Япония - Полша, Волгорад - БНТ

17:00 група H: Сенегал - Колумбия, Самара, БНТ HD

21:00 група G: Англия - Белгия, Калининград - БНТ

21:00 група G: Панама - Тунис, Саранск, БНТ HD

 

ОСМИНАФИНАЛИ

30 юни

Мач 1, 17:00: победител група C - втори група D  - БНТ, БНТ HD

Мач 2, 21:00: победител група A - втори група B - БНТ, БНТ HD

1 юли

Мач 3, 17:00: победител група B - втори група A - БНТ

Мач 4, 21:00: победител група D - втори група C - БНТ

2 юли

Мач 5, 17:00: победител група Е - втори група F - БНТ

Мач 6, 21:00: победител група G - втори група H - БНТ

3 юли

Мач 7, 17:00: победител група F - втори група E  - БНТ

Мач 8, 21:00: победител група H - втори група G - БНТ

 

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

6 юли

1. 17:00: победител от мач 1 - победител от мач 2 - БНТ

2. 21:00: победител мач 5 - победител мач 6 - БНТ

7 юли

3.17:00: победител мач 7 - победител мач 8 - БНТ

4.21:00: победител от мач 3 - победител от мач 4 - БНТ

 

ПОЛУФИНАЛИ

10 юли

полуфинал 1, 21:00: победител от четвъртфинал 1 - победител от четвъртфинал 2 - БНТ

11 юли

полуфинал 2, 21:00: победител от четвъртфинал 3 - победител от четвъртфинал 4 - БНТ

14 юли

17:00: мач за бронзовите медали - БНТ

 

ФИНАЛ

15 юли

18:00: финал - БНТ, БНТ HD

 

Водещ на първото коментарното предаване „Трето полувреме“ е Ивайло Ангелов. Негови събеседници в дебютното турнирно издание ще бъдат футболистите Георги Пеев, който през 2007 г. бе състезател на „Амкар“ (Перм) и Михаил Александров, който в момента е играч на осмия в руската Премиер лига - „Арсенал“ (Тула).

Новите правила, които ще бъдат прилагани за първи път по време на Мондиала, фаворитите и потенциалните изненади за зрителите ще коментира футболният специалист Велизар Димитров.

В следващите дни мачовете от първенството на планетата ще коментират за БНТ утвърдени анализатори като Ангел Славков, Велислав Вуцов, Владимир Манчев, Христо Янев, Станислав Ангелов и т.н.

Коментари

Най

Следвайте ни

 
 

Още по темата

Още от категорията

Анкета