ЦСКА-София започна лошо новото първенство - с 2:2 срещу "Етър" на стадион "Българска армия". По-рано днес "Берое" спечели с 3:1 на терена на "Ботев" (Враца) - това бе първият двубой за сезона.

На стадион "Българска армия" търновци направиха много силен мач.

А началото бе добро за домакините. В 3-тата минута "червените" получиха дузпа и Али Соу им осигури преднина - 1:0. До края на полувремето и двата отбора можеха да вкарат голове.

В 57-ата минута бившият футболист на "Левски" Даниел Младенов изравни. В 73-тата юношата на клуба Митко Митков, появил се на терена като смяна, върна аванса на ЦСКА-София с изненадващ удар отдясно.

Само пет минути по-късно обаче Младенов наказа поредна грешка в защитата на ЦСКА-София.

В последната минута Здравко Илиев се озова сам срещу Черниаускас, но не успя да го преодолее. Така "Етър" можеше да си тръгне и трите точки - напълно заслужено.

ЦСКА-София разочарова - играта на тима не вървеше, личеше, че тимът тепъра трябва трябва да се сработва с новите футболисти. През седмицата тимът се представи солидно в Лига Европа, но не и срещу "виолетовите".