ЦСКА-София е на осминафинал за Купата на България след победа с 3:0 като гост на "Локомотив" (Горна Оряховица). Денис Давидов откри резултата в 20-ата минута.

В 55-ата и 63-тата Тони Уот направи резултата класически.

Люпко Петрович пусна в игра футболисти, които играят по-радко, като например "замразения" доскоро Рубен Пинто и руснака Давидов, който от началото на сезона почти не е излизал на терена, а беше сред летните топ трансфери на тима.

Халфът направи силен мач и заби красив гол. "Червените" имаха пълно превъзходство, изразено с още две попадения набързо след почивката.

Други резултати от днес:

"Кариана" (Ерден) - "Царско село" 3:0

"Ботев" (Ихтиман) - "Черно море" 0:3

В сряда се играят още шест мача. "Ботев" (Пловдив) гостува на "Миньор", "Славия" на "Загорец" (Нова Загора), "Спартак" (Варна) приема "Левски", "Лудогорец" играе на терена на "Нефтохимик".

Другите две срещи са "Добруджа" - "Ботев" (Враца) и "Литекс" - "Монтана".

Мачовете продължават в четвъртък, когато носителят на трофея "Локомотив" (Пловдив) е гост на "Балкан" (Ботевград).