ЦСКА-София записа трета загуба от четирите си проверки в Майорка, като отново не успя да отбележи гол - 0:3 срещу чешкия гранд "Виктория" (Пилзен).

Коварик се разписа в 37-ата и 47-ата минута, а в 67-ата Алвир оформи крайния резултат.

Треньорът Милош Крушчич заложи на експериментален състав, предимно с резерви и младоци. Причината за това е, че в събота ЦСКА-София играе нова контрола - срещу "Яблонец".

"Червените" бяха надиграни от "Виктория". След почивката на терена влезе привлеченият наскоро юноша на "Ювентус" Стефано Белтраме. Халфът участва в две опасни атаки ЦСКА-София в края на срещата - единствените за целия мач.

Мачът с "Яблонец" ще е последен в Испания. Последната част от подготовката на тима ще е в България.