
Самопотеглил микробус блъсна и уби на място 63-годишна пешеходка в Бургас. Инцидентът е станал в 07:30 ч в квартал “Меден рудник”, предаде Нова тв.
Засега информациите са, че 32-годишният водач слязъл да си купи закуска, без да обезопаси превозното средство.
След като прегазил жената, микробусът продължил движението си и влязъл в близко дере. Извършва се оглед на местопроизшествието.
Още по темата
- Откриха телата на двамата изчезнали в бурното море край "Слънчев бряг"
- Голям пожар край Българово – евакуират хора, хеликоптери и военни в готовност
- Съдът решава дали да остави в ареста 18-годишния, врязал се с АТВ в пешеходци в Слънчев бряг
- АТВ-ужасът в Слънчев бряг: пострадалите са в критично състояние
Подкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и днес, за да научите новините от България и света, и да прочетете актуални анализи и коментари от „Клуб Z“. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме нужда от вашата подкрепа, за да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 държави на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на истинска, независима и качествена журналистика. Вие можете да допринесете за нашия стремеж към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият поръчител на съдържание да сте вие – читателите.
Подкрепете ни