Двама младежи бяха задържани след преследване от екипи на полицията в района на Сточна гара в София за извършване на два въоръжени грабежа. Това съобщиха от пресцентъра на МВР, цитирани от Нова тв.

От СДВР съобщиха, че те са нападнали четирима непълнолетни, като единият от хулиганите е бил въоръжен с нож, а другият със спрей. След това отнели парите на жертвите и ги заплашили със сила. Потърпевшите незабавно подали сигнал с подробно описание на извършителите.
След нападението двамата нападатели се качили в автобус номер 55. Малко по-късно двамата извършили още един грабеж по идентичен начин. След гонка с полицията младежите били заловени в района на Сточна гара. Те са известни на органите на реда.
Още по темата
- Как прокуратурата след 31 г. съобщи, че не е разкрила обир. Премисли - и пак съобщи, че... не го е разкрила
- Няма край: кмет в ломско село държи списъци с имена и числа направо в кабинета си
- Рекорд: 200 000 евро в пликове и с имена. МВР разби ОПГ за купуване на гласове във Варна
- Какво точно прави МВР в гетото?