Как продължи в петък историята около побоя над шефа на областната полиция в Русе.

Повдигнаха обвинения на четиримата задържани.

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов почти готов да ходи на протест на опозицията, засега обяви, че варненският кмет Благомир Коцев не трябвало да стои зад решетките.

Борисов за пореден път реши да разясни колко е изгодна обща дясна, по думите му, кандидатура за президент. От ПП и ДБ пак отказаха да захапят тази политическа въдица.

Лидерът на БСП и вицепремиер Атанас Зафиров се завърна от Китай, доволен от себе си, декларира, че няма защо да подава оставка и че чака похвали.

Новият епизод на подкаста на Клуб Z e посветен на бързите полицейски тестове за наркотици и неприятностите, които предизвикват.

Още по темата
- ДЕНЯТ В НЯКОЛКО РЕДА: как "се избира" европрокурор, бангаранга в МС, Борисов се страхува
- Избра ли Петьо Еврото вместо правителството европейския ни прокурор - искат изслушване на Борисов и Данаил Кирилов
- Борисов: Притеснен съм, нямам частна охрана
- ДЕНЯТ В НЯКОЛКО РЕДА: Пепи Еврото - с глоба, депутатските заплати пак ще се вдигат на 3 месеца