Новината в четвъртък: "Лукойл" е получила предложение от "Гънвор" за изкупуване на международните ѝ активи. На сайта на руската компания се посочва, че "ключовите условия на сделката са предварително договорени" от двете страни.

Български икономисти са категорични, че проектокупувачът "Гънвор" е свързан с Кремъл и целта е заобикаляне на санкциите.

Николай Денков се очаква да стане заместник на Асен Василев в ПП.

Привидното спокойствие в БСП се разклаща - остро писмо от организацията в столичния "Младост" с искане за оставки на ръководството.

Спряха строителството на "златните" апартаменти в столичния "Лозенец".

Управляващите постигнаха съгласие по основните параметри на бюджета - минималната заплата все пак ще е 620 евро.

Какви са резултатите от срещата на Тръмп със Си?

Още по темата
Подкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и днес, за да научите новините от България и света, и да прочетете актуални анализи и коментари от „Клуб Z“. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме нужда от вашата подкрепа, за да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 държави на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на истинска, независима и качествена журналистика. Вие можете да допринесете за нашия стремеж към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият поръчител на съдържание да сте вие – читателите.
Подкрепете ни