Угасна осветлението и в двете тръби в тунел "Големо Бучино" на АМ "Струма" в участъка София - Перник. Това съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура".
Водачите да се движат с повишено внимание в тунел "Големо Бучино" на АМ "Струма" в участъка София - Перник поради неработещо осветление на съоръжението. Екипи на електроразпределителното дружество работят за възстановяване на електрозахранването, пишат още от там.

Припомняме, че ремонт на осветлението и подмяна на телата беше извършен за последно през септември миналата година, припомня Нова тв.

Клуб Z припомня, че още след встъпването си в длъжност премиерът Росен Желязков (който е и бивш транспортен министър - бел. ред.) лично се зае с темата с осветлението в няколко от тунелите на т.нар. магистрала.
Още по темата
Подкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и днес, за да научите новините от България и света, и да прочетете актуални анализи и коментари от „Клуб Z“. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме нужда от вашата подкрепа, за да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 държави на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на истинска, независима и качествена журналистика. Вие можете да допринесете за нашия стремеж към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият поръчител на съдържание да сте вие – читателите.
Подкрепете ни