Article_top

Организаторите на световното по футбол в Русия обявиха програмата за първата фаза. По-рано днес в Кремъл бе теглен жребият за форума, който запова на 14 юни с мача на откриването Русия - Саудитска Арабия.

Финалът е на 15 юли. 

Програма на първата фаза по дни, начални часове (наше време) и градове:

Група А

Русия, Саудитска Арабия, Египет, Уругвай

14 юни

18:00 часа Русия - Саудитска Арабия, Москва, стадион "Лужники"

15 юни

15:00 Египет - Уругвай, Екатеринбург

19 юни

20:00 Русия - Египет, Санкт Петербург

20 юни

18:00 Уругвай - Саудитска Арабия, Ростов

25 юни

17:00 Уругвай - Русия, Самара

17:00 Саудитска Арабия - Египет, Волгоград

Група В

Португалия, Испания, Мароко, Иран

15 юни

18:00 Мароко - Иран, Санкт Петербург

20:00 Португалия - Испания, Сочи

20 юни

14:00 Португалия - Мароко, Москва, "Лужники"

21:00 Иран - Испания, Казан

25 юни

21:00 Иран - Португалия, Саранск

21:00 Испания - Мароко, Калининград

Група С

Франция, Австралия, Перу, Дания

16 юни

13:00 Франция - Австралия, Казан

19:00 Перу - Дания, Саранск

21 юни

15:00 Франция - Перу, Екатеринбург

18:00 Дания - Австралия, Самара

26 юни

17:00 Дания - Франция, Москва, "Лужники"

17:00 Австралия - Перу, Сочи

Група D

Аржентина, Исландия, Хърватия, Нигерия

16 юни

16:00 Аржентина - Исландия, Москва, "Спартак"

22:00 Хърватия - Нигерия, Калининград

21 юни

21:00 Аржентина - Хърватия, Нижни Новгород

22 юни

18:00 Нигерия - Исландия, Волгоград

26 юни

21:00 Нигерия - Аржентина, Санкт Петербург

21:00 Исландия - Хърватия, Ростов

Група Е

Бразилия, Швейцария, Коста Рика, Сърбия

17 юни

15:00 Коста Рика - Сърбия, Самара

21:00 Бразилия - Швейцария, Ростов

22 юни

15:00 Бразилия - Коста Рика, Санкт Петербург

21:00 Сърбия - Швейцария, Калининград

27 юни

21:00 Сърбия - Бразилия, Москва, "Спартак"

21:00 Швейцария - Коста Рика, Нижни Новгород

Група F

Германия, Мексико, Швеция, Южна Корея

17 юни

18:00 Германия - Мексико, Москва, "Лужники"

18 юни

15:00 Швеция - Южна Корея, Нижни Новгород

23 юни

18:00 Германия - Швеция, Сочи

21:00 Южна Корея - Мексико, Ростов

27 юни

17:00 Южна Корея - Германия, Казан

17:00 Мексико - Швеция, Екатеринбург

Група G

Белгия, Панама, Тунис, Англия

18 юни

18:00 Белгия - Панама, Сочи

21:00 Тунис - Англия, Волгоград

23 юни

15:00 Белгия - Тунис, Москва, "Спартак"

24 юни

15:00 Англия - Панама, Нижни Новгород

28 юни

21:00 Англия - Белгия, Калининград

21:00 Панама - Тунис, Саранск

Група Н

Полша, Сенегал, Колумбия, Япония

19 юни

15:00 Полша - Сенегал, Москва, "Лужники"

18:00 Колумбия - Япония, Саранск

24 юни

18:00 Япония - Сенегал, Екатеринбург

21:00 Полша - Колумбия, Казан

28 юни

17:00 Япония - Полша, Волгоград

17:00 Сенегал - Колумбия, Самара

 

Организаторите на световното по футбол в Русия обявиха програмата за първата фаза. По-рано днес в Кремъл бе теглен жребият за форума, който запова на 14 юни с мача на откриването Русия - Саудитска Арабия.

Финалът е на 15 юли. 

Програма на първата фаза по дни, начални часове (наше време) и градове:

Група А

Русия, Саудитска Арабия, Египет, Уругвай

14 юни

18:00 часа Русия - Саудитска Арабия, Москва, стадион "Лужники"

15 юни

15:00 Египет - Уругвай, Екатеринбург

19 юни

20:00 Русия - Египет, Санкт Петербург

20 юни

18:00 Уругвай - Саудитска Арабия, Ростов

25 юни

17:00 Уругвай - Русия, Самара

17:00 Саудитска Арабия - Египет, Волгоград

Група В

Португалия, Испания, Мароко, Иран

15 юни

18:00 Мароко - Иран, Санкт Петербург

20:00 Португалия - Испания, Сочи

20 юни

14:00 Португалия - Мароко, Москва, "Лужники"

21:00 Иран - Испания, Казан

25 юни

21:00 Иран - Португалия, Саранск

21:00 Испания - Мароко, Калининград

Група С

Франция, Австралия, Перу, Дания

16 юни

13:00 Франция - Австралия, Казан

19:00 Перу - Дания, Саранск

21 юни

15:00 Франция - Перу, Екатеринбург

18:00 Дания - Австралия, Самара

26 юни

17:00 Дания - Франция, Москва, "Лужники"

17:00 Австралия - Перу, Сочи

Група D

Аржентина, Исландия, Хърватия, Нигерия

16 юни

16:00 Аржентина - Исландия, Москва, "Спартак"

22:00 Хърватия - Нигерия, Калининград

21 юни

21:00 Аржентина - Хърватия, Нижни Новгород

22 юни

18:00 Нигерия - Исландия, Волгоград

26 юни

21:00 Нигерия - Аржентина, Санкт Петербург

21:00 Исландия - Хърватия, Ростов

Група Е

Бразилия, Швейцария, Коста Рика, Сърбия

17 юни

15:00 Коста Рика - Сърбия, Самара

21:00 Бразилия - Швейцария, Ростов

22 юни

15:00 Бразилия - Коста Рика, Санкт Петербург

21:00 Сърбия - Швейцария, Калининград

27 юни

21:00 Сърбия - Бразилия, Москва, "Спартак"

21:00 Швейцария - Коста Рика, Нижни Новгород

Група F

Германия, Мексико, Швеция, Южна Корея

17 юни

18:00 Германия - Мексико, Москва, "Лужники"

18 юни

15:00 Швеция - Южна Корея, Нижни Новгород

23 юни

18:00 Германия - Швеция, Сочи

21:00 Южна Корея - Мексико, Ростов

27 юни

17:00 Южна Корея - Германия, Казан

17:00 Мексико - Швеция, Екатеринбург

Група G

Белгия, Панама, Тунис, Англия

18 юни

18:00 Белгия - Панама, Сочи

21:00 Тунис - Англия, Волгоград

23 юни

15:00 Белгия - Тунис, Москва, "Спартак"

24 юни

15:00 Англия - Панама, Нижни Новгород

28 юни

21:00 Англия - Белгия, Калининград

21:00 Панама - Тунис, Саранск

Група Н

Полша, Сенегал, Колумбия, Япония

19 юни

15:00 Полша - Сенегал, Москва, "Лужники"

18:00 Колумбия - Япония, Саранск

24 юни

18:00 Япония - Сенегал, Екатеринбург

21:00 Полша - Колумбия, Казан

28 юни

17:00 Япония - Полша, Волгоград

17:00 Сенегал - Колумбия, Самара

Коментари

Най

Следвайте ни

 
 

Още по темата

Още от категорията

Анкета

Страх ли ви е от новия коронавирус SARS-CoV-2?