
Аптечният бос Веселин Марешки е задържан във Второ районно управление на МВР във Варна. Това съобщи сайтът "Варна утре".
Марешки се е сбил с общинския съветник Костадин Костадинов. Двамата се оказали на различни страни по отношение на спор между бивши съпрузи. Костадинов е бил ударен от аптекаря и вече е отишъл да си вади медицинско, докато Марешки е в ареста.
От миналия петък насам Веселин Марешки е част от имотен спор между бивши съпрузи, които се карат кой да взема наема на пицария.
Аптечният бос се намеси, вземайки страната на жената в спора, поради факта, че е неин познат.От вчера на скандалите започнал да присъства и общинският съветник Костадин Костадинов, който пък се познавал с другата страна в спора. Така днес се е стигнало до физическа саморазправа между него и Марешки.
По време на уличните скандали между двамата на няколко пъти е била викана полиция и дори е бил написан предупредителен протокол на Марешки.
Подкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и днес, за да научите новините от България и света, и да прочетете актуални анализи и коментари от „Клуб Z“. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме нужда от вашата подкрепа, за да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 държави на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на истинска, независима и качествена журналистика. Вие можете да допринесете за нашия стремеж към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият поръчител на съдържание да сте вие – читателите.
Подкрепете ни