Article_top

"Приятели, Цвете за Гошо 2020-а ще го бъде!"

Това съобщи Васко Кръпката на страницата си във фейсбук.

Фестивалът, който се явява 20-о юбилейно издние, ще се случи на поляната зад Музея на земята и хората на 19 и 20 септември.

А от публикуваната програма е видно, че на сцената ще излязат десетки групи - от рокветерани до млади надежди, които ще озвучат столицата и задължително ще изпълнят по една песен в памет на големия Георги Минчев.

Входът ще е 10 лв. а антивирусните мерки ще бъдат валидни.

Сред групите, които ще се качат на сцената в памет на големия български музикант Георги Минчев са ТАНГРА, МИЛЕНА, МОНОЛИТ и др.

Ето и пълната програма:

19.09

18.00 ALEXANDROF RAGTIME BAND Старите кучета на Рагтайма
18.30 ГРАФИТ в Силистра Рокът процъфтява
19.00 BENDIDA Виртуозни, симфоничини и готични
19.30 BLUES TRAFFIC Electric Blues’n’Roll
20.00 MONOLITH Старите Рок хулигани
21.00 ПББ Кучетата на БГ Блуса

20.09

17.30 THE STORYTELLERS – Blues’n’Soul’n’Funk от млада София
18.00 ROCK’N’ROLL TRAIN – AC/DC Майна Филибето
18.30 BLACK ROSE Класик Рок от Благоевград
19.00 ГМО Георги Минчев Оркестра
20.00 ТАНГРА Голямото завръщане
21.10 МИЛЕНА Княгината

Билети се продават в мрежите на Eventim и Urbo, както и на място.

 

"Приятели, Цвете за Гошо 2020-а ще го бъде!"

Това съобщи Васко Кръпката на страницата си във фейсбук.

Фестивалът, който се явява 20-о юбилейно издние, ще се случи на поляната зад Музея на земята и хората на 19 и 20 септември.

А от публикуваната програма е видно, че на сцената ще излязат десетки групи - от рокветерани до млади надежди, които ще озвучат столицата и задължително ще изпълнят по една песен в памет на големия Георги Минчев.

Входът ще е 10 лв. а антивирусните мерки ще бъдат валидни.

Сред групите, които ще се качат на сцената в памет на големия български музикант Георги Минчев са ТАНГРА, МИЛЕНА, МОНОЛИТ и др.

Ето и пълната програма:

19.09

18.00 ALEXANDROF RAGTIME BAND Старите кучета на Рагтайма
18.30 ГРАФИТ в Силистра Рокът процъфтява
19.00 BENDIDA Виртуозни, симфоничини и готични
19.30 BLUES TRAFFIC Electric Blues’n’Roll
20.00 MONOLITH Старите Рок хулигани
21.00 ПББ Кучетата на БГ Блуса

20.09

17.30 THE STORYTELLERS – Blues’n’Soul’n’Funk от млада София
18.00 ROCK’N’ROLL TRAIN – AC/DC Майна Филибето
18.30 BLACK ROSE Класик Рок от Благоевград
19.00 ГМО Георги Минчев Оркестра
20.00 ТАНГРА Голямото завръщане
21.10 МИЛЕНА Княгината

Билети се продават в мрежите на Eventim и Urbo, както и на място.

Коментари

Най

Следвайте ни

 
 

Още по темата

Още от категорията