Фоторепортер на БГНЕС се разходи из столицата 3 дни преди очакваното "голямо завръщане" от Коледните и Новогодишни празници. Резултатите могат да умилят до сълзи всеки софийски шофьор и не само.
Например районът около НДК...

Или: да покараме по вечно задръстения бул. "България".

А защо не и по бул. "Черни връх"... Това на снимката долу е същият този булевард, който завършва с онова адско нещо (тапа е твърде слаба дума) край "Хладилника", нали не сте забравили?

Като в стар клип на "Щурците", можеш на воля да се разхождаш по трамвайните релси.

За да е идилията пълна, добросъвестни труженички заработват насъщния с греблата. Е, само не са с червени потници.

Разбира се, не може да се мине и без някои недъзи на съвременното общество.

Подкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и днес, за да научите новините от България и света, и да прочетете актуални анализи и коментари от „Клуб Z“. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме нужда от вашата подкрепа, за да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 държави на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на истинска, независима и качествена журналистика. Вие можете да допринесете за нашия стремеж към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият поръчител на съдържание да сте вие – читателите.
Подкрепете ни