След фиаското срещу румънския „Сепси“ с общ резултат 0:6 ЦСКА-София се препъна и в „Славия“.

Двата отбора завършиха 1:1 в мач от четвъртия кръг на стадион „Българска армия“, като „червените“ трябваше да догонват в резултата.

Въпреки че имаха повече холожения, футболистите на ЦСКА-София така и не успяха да отбележат гол през първото полувреме. Подобна бе картината и през втората част.

Сред най-добрите в червено бе сърбинът Лазар Туфегджич, който бе нарочен за гонене от доскорошния сръбски треньор Саша Илич. Наследилият го негов сънародник Нестор Ел Маестро обаче реши да гласува доверие на низвергнатия играч.

„Славия“ откри резултата в 75-ата минута. Галин Иванов отбеляза на празна врата, след като получи отличен пас от Кейта.

В 82-ата минута Туфегджич изравни с глава с плонж след пас на норвежеца Тобиас Хайнц.

Само след 6 дни ЦСКА-София гостува на „Лудогорец“ – несменяемия шампион през последните 12 сезона.