
Ранената жена при убийството на Алексей Петров е 47 годишна майка и преподавателка по тенис, съобщи "Нова телевизия".

Поради липсата на потвърждение от официален източник, медията не съобщава името ѝ. Пострадалата е наемала кортове в спортно-оздравителния център на правителствена болница, за да тренира.
Според източниците на NOVA там е бил виждан и Алексей Петров. Двамата и друг път са ходили заедно на разходки в планината. Жената има малко дете.

Тази сутрин директорът на "Пирогов" Валентин Димитров обяви, че жената е интубирана и вече няма опасност за живота ѝ.
Подкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и днес, за да научите новините от България и света, и да прочетете актуални анализи и коментари от „Клуб Z“. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме нужда от вашата подкрепа, за да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 държави на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на истинска, независима и качествена журналистика. Вие можете да допринесете за нашия стремеж към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият поръчител на съдържание да сте вие – читателите.
Подкрепете ни