Кирил Десподов вкара важен гол при победата на гръцкия ПАОК като гост на шотландския "Абърдийн" - 3:2 в мач от третия кръг в група G в Лигата на конференциите. Тимът от Солун губеше с 0:2, а всичките пет попадения паднаха след почивката.

Десподов влезе от резервната скамейка в 73-тата минута и секунди по-късно намали за 1:2. Домакините водеха с 2:0 с попадения на Боян Миовски в 50-ата и Данте Полвара в 58-ата.

При контраатака за ПАОК Янис Константелиас асистира за гола на българина, който не се затрудни да отбележи в опразнената врата на "Абърдийн". Виейриня в 84-ата изравни, а Щефан Шваб от дузпа в шестата минута на добавеното време оформи крайното 3:2 за гостите.

В другия мач от групата германският "Айнтрахт" се наложи у дома над финландския ХИК (Хелзинки) с 6:0.

С третия си пореден успех ПАОК събра 9 точки в челото на класирането, докато Абърдийн допусна втора загуба от трите си мача до момента и е трети с 1 точка, колкото има и четвъртият ХИК. Втори в подреждането към момента е "Айнтрахт" с 6 т.