ЦСКА допусна неочаквана загуба в поредния си мач от зимната подготовка на турска земя - 1:2 от датския "Сьондерийске". "Червените" получиха по едно попадение в двете полувремена, а почетният гол за тях вкара Борис Галчев в 75-ата минута.

В 20-ата мин хърватинът Тончи Кукоч удари греда с атрактивен удар отдалеч. Повечето опасни ситуации преди почивката обаче бяха пред вратата на ЦСКА - заради грешки на защитниците. През втората част Стойчо Младенов логично направи доста смени, а тимът му пробва да натисне и да обърне развоя. Вместо това резултата стана 2:0 за северняците.

Галчев намали от пряк сводобен удар, а до края Иван Стоянов и отново Галчев не бяха далеч от изравняване.

А още преди мача стана ясно, че селекцията при "червените" далеч не е приключила. Стойчо Младенов чака още двама футболисти - защитник и централен нападател. Не е изключено да се стигне и до изходящи трансфери.