
Президентът на Франция Еманюел Макрон предизвика сериозно геополитическо вълнение с решението си страната му да признае палестинска държава.

Американският президент Доналд Тръмп реагира снизходително - Макрон бил добър човек, харесвал го, но нямало значение какво говори.

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов често си спомня за арестите и гоненията на кметове и активисти на партията му по времето на правителства на "Продължаваме промяната". Какво показва проверка на фактите?

Президентът Румен Радев се възмути, че остава "домовата книга" и обяви, че според него сегашните протести не могат да обединят българите.

Има ли продължение драмата в ГЕРБ във варненския район Одесос?

Чеченският вожд Рамзан Кадиров беше спасен от удавяне.

А Белият дом остро нападна сатиричен анимационен сериал, в който американският президент е гол и води интересни диалози с дявола.

Още по темата
Подкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и днес, за да научите новините от България и света, и да прочетете актуални анализи и коментари от „Клуб Z“. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме нужда от вашата подкрепа, за да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 държави на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на истинска, независима и качествена журналистика. Вие можете да допринесете за нашия стремеж към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият поръчител на съдържание да сте вие – читателите.
Подкрепете ни