
Задържаха в София учител за педофилия. Докато е преподавал, той е имал продължителни сексуални отношения със своя ученичка.
Момичето е 7. клас, учи в училище в столицата и е на 13 години. По информация на бТВ мъжът е на 31 г. и е учител по физическо.
Задържан е днес следобед от служители на Първо районно полицейско управление.
По случая има образувано досъдебно производство, съобщиха от СДВР.
Съгласно Наказателния кодекс полово сношение или блудствени действия с лице под 14 г. се наказват със затвор от 2 до 8 г., като изнасилване.
По предварителна информация не е имало принуда и насилие спрямо 13-годишната ученичка.
Още по темата
Подкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и днес, за да научите новините от България и света, и да прочетете актуални анализи и коментари от „Клуб Z“. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме нужда от вашата подкрепа, за да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 държави на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на истинска, независима и качествена журналистика. Вие можете да допринесете за нашия стремеж към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият поръчител на съдържание да сте вие – читателите.
Подкрепете ни