Article_top

"Борусия" (Дортмунд) приема "Интер" (Милано) в един от най-интересните мачове от четвъртия кръг на Шампионската лига. Преди две седмици "интеристите" спечелиха с 2:0 у дома, така направиха битката за второто място група F много интересна.

Първото най-вероятно ще си го бетонира "Барселона" с нова победа над "Славия" (Прага).

"Наполи" може да стане първия осминафиналист, ако се справи при домакинството на "Залцбург" в Е. Не се очаква "Ливърпул" да срещне трудности с "Генк".

Много интересна е битката в G, където всеки може да победи всеки, а все още и последният "Бенфика" е с шансове за втората фаза.

В Н "Челси" приема "Аякс", след като го победи в края в Амстердам.

Вижте програмата, тази вечер мачовете се излъчват по каналите на мобилния оператор А1. 

Програмата

Група Е

22:00 "Наполи" - "Залцбург"

22:00 "Ливърпул" - "Генк" 

Група F

19:55 "Барселона" - "Славия" (Прага), пряко по "Макс спорт 3"

22:00 "Борусия" (Дортмунд) - "Интер", пряко по "Макс спорт 3"

Група G

19:55 "Зенит" (Санкт Петербург) - "РБ Лайпциг", пряко по "Макс спорт 2"

22:00 "Олимпик" (Лион) - "Бенфика"

Група H

22:00 "Челси" - "Аякс", пряко по "Макс спорт 2"

22:00 "Валенсия" - "Лил"

 

"Борусия" (Дортмунд) приема "Интер" (Милано) в един от най-интересните мачове от четвъртия кръг на Шампионската лига. Преди две седмици "интеристите" спечелиха с 2:0 у дома, така направиха битката за второто място група F много интересна.

Първото най-вероятно ще си го бетонира "Барселона" с нова победа над "Славия" (Прага).

"Наполи" може да стане първия осминафиналист, ако се справи при домакинството на "Залцбург" в Е. Не се очаква "Ливърпул" да срещне трудности с "Генк".

Много интересна е битката в G, където всеки може да победи всеки, а все още и последният "Бенфика" е с шансове за втората фаза.

В Н "Челси" приема "Аякс", след като го победи в края в Амстердам.

Вижте програмата, тази вечер мачовете се излъчват по каналите на мобилния оператор А1. 

Програмата

Група Е

22:00 "Наполи" - "Залцбург"

22:00 "Ливърпул" - "Генк" 

Група F

19:55 "Барселона" - "Славия" (Прага), пряко по "Макс спорт 3"

22:00 "Борусия" (Дортмунд) - "Интер", пряко по "Макс спорт 3"

Група G

19:55 "Зенит" (Санкт Петербург) - "РБ Лайпциг", пряко по "Макс спорт 2"

22:00 "Олимпик" (Лион) - "Бенфика"

Група H

22:00 "Челси" - "Аякс", пряко по "Макс спорт 2"

22:00 "Валенсия" - "Лил"

Коментари

Най

Следвайте ни

 
 

Още по темата

Още от категорията

Анкета

Заразихте ли се с COVID-19?