Article_top

Всичките 16 осминафиналисти в Шампионската лига ще станат известни тази вечер - играят се последните мачове в групите A, B, C и D.

В първите две карета интрига има само за това кои отбори ще заемат третите места, а оттам и квотите за Лига Европа напролет.

В гр. А "Пари Сен Жермен" и "Реал" (Мадрид) са твърдо първи и втори, а "Брюж" и "Галатасарай" спорят за третата позиция. В гр. В "Байерн" и "Тотнъм" не могат да бъдат изместени, а "Олимпиакос" и "Цървена звезда" имат пряк сблъсък в Атина.

"Манчестър Сити" е №1 в гр. С, а останалите там имат шансове за местата, даващи право европейският футбол да продължи и догодина.

В гр. D "Ювентус" мисли за осминафинала, а там ще го придружи "Атлетико" (Мадрид) или "Байер" (Леверкузен).

Програмата

Група А

22:00 "Брюж" - "Реал" (Мадрид)

22:00 "Пари Сен Жермен" - "Галатасарай"

Група В

22:00 "Олимпиакос" - "Цървена звезда"

22:00 "Байерн" (Мюнхен) - "Тотнъм", пряко по "бТВ екшън"

Група С

19:55 "Шахтьор" (Донецк) - "Аталанта", пряко по "Ринг"

19:55 "Динамо" (Загреб) - "Манчестър Сити", пряко по "бТВ екшън"

Група D

22:00 "Байер" (Леверкузен) - "Ювентус", пряко по "Ринг"

22:00 "Атлетико" (Мадрид) - "Локомотив" (Москва)

 

Всичките 16 осминафиналисти в Шампионската лига ще станат известни тази вечер - играят се последните мачове в групите A, B, C и D.

В първите две карета интрига има само за това кои отбори ще заемат третите места, а оттам и квотите за Лига Европа напролет.

В гр. А "Пари Сен Жермен" и "Реал" (Мадрид) са твърдо първи и втори, а "Брюж" и "Галатасарай" спорят за третата позиция. В гр. В "Байерн" и "Тотнъм" не могат да бъдат изместени, а "Олимпиакос" и "Цървена звезда" имат пряк сблъсък в Атина.

"Манчестър Сити" е №1 в гр. С, а останалите там имат шансове за местата, даващи право европейският футбол да продължи и догодина.

В гр. D "Ювентус" мисли за осминафинала, а там ще го придружи "Атлетико" (Мадрид) или "Байер" (Леверкузен).

Програмата

Група А

22:00 "Брюж" - "Реал" (Мадрид)

22:00 "Пари Сен Жермен" - "Галатасарай"

Група В

22:00 "Олимпиакос" - "Цървена звезда"

22:00 "Байерн" (Мюнхен) - "Тотнъм", пряко по "бТВ екшън"

Група С

19:55 "Шахтьор" (Донецк) - "Аталанта", пряко по "Ринг"

19:55 "Динамо" (Загреб) - "Манчестър Сити", пряко по "бТВ екшън"

Група D

22:00 "Байер" (Леверкузен) - "Ювентус", пряко по "Ринг"

22:00 "Атлетико" (Мадрид) - "Локомотив" (Москва)

Коментари

Най

Следвайте ни

 
 

Още по темата

Още от категорията

Анкета

Само Нено Димов ли е виновен за водната криза и боклука?