Article_top

Големите в българския футбол научиха първите си съперници в турнира за Купата на България на тегления днес жребий в базата на БФС в "Бояна". Първо предстои втори предварителен кръг, а след това в надпреварата - от 1/16-финалите, се включват тимовете от Първа лига.

Техните двубои са насрочени за 20-22 октомври, а дотогава съперниците трябва да бъдат излъчени. Други ги знаят отсега, например "Левски", който излиза срещу "Партизан" (Червен бряг), може би най-екзотичният отбор, изправящ се срещу фаворит.

Съставите от елита гостуват, а победителите ще бъдат определени в един мач - така е до фазата на полуфиналите. 

Жребият за втория предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България:

"Спартак" (Варна) - "Локомотив" (София) срещу "Арда" (Кърджали)

"Чавдар" (Троян) - "Кариана" (Ерден) срещу "Царско село"

"Черноморец" (Балчик) - "Витоша" (Бистрица) срещу "Септември" (София)

"Ботев" (Ихтиман) - "Нефтохимик" срещу ЦСКА-София

"Севлиево" - "Локомотив" (Горна Оряховица) срещу "Славия"

"Надежда" (Доброславци) - "Миньор" (Перник) срещу "Ботев" (Враца)

"Партизан" (Червен бряг) - "Левски" (София)

"Беласица" (Петрич) - "Литекс", победителят почива в следващата фаза

"Загорец" ( Нова Загора) - "Хебър" (Пазарджик) срещу "Локомотив" (Пловдив)

"Родопа" (Смолян) - "Пирин" (Благоевград) срещу "Берое"

"Извор" (с. Горски извор) - "Септември" (Симитли) срещу "Монтана"

"Дунав" (Русе) - "Янтра" (Габрово) срещу "Черно море"

"Оборище" (Панагюрище) - "Добруджа" срещу "Ботев" (Пловдив)

"Свети Никола" (Бургас) - "Спортист" (Своге) срещу "Лудогорец"

"Светкавица" (Търговище) - "Созопол" срещу "Етър"

"Дреновец" - "Струмска слава" (Радомир) срещу ЦСКА 1948

 

Големите в българския футбол научиха първите си съперници в турнира за Купата на България на тегления днес жребий в базата на БФС в "Бояна". Първо предстои втори предварителен кръг, а след това в надпреварата - от 1/16-финалите, се включват тимовете от Първа лига.

Техните двубои са насрочени за 20-22 октомври, а дотогава съперниците трябва да бъдат излъчени. Други ги знаят отсега, например "Левски", който излиза срещу "Партизан" (Червен бряг), може би най-екзотичният отбор, изправящ се срещу фаворит.

Съставите от елита гостуват, а победителите ще бъдат определени в един мач - така е до фазата на полуфиналите. 

Жребият за втория предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България:

"Спартак" (Варна) - "Локомотив" (София) срещу "Арда" (Кърджали)

"Чавдар" (Троян) - "Кариана" (Ерден) срещу "Царско село"

"Черноморец" (Балчик) - "Витоша" (Бистрица) срещу "Септември" (София)

"Ботев" (Ихтиман) - "Нефтохимик" срещу ЦСКА-София

"Севлиево" - "Локомотив" (Горна Оряховица) срещу "Славия"

"Надежда" (Доброславци) - "Миньор" (Перник) срещу "Ботев" (Враца)

"Партизан" (Червен бряг) - "Левски" (София)

"Беласица" (Петрич) - "Литекс", победителят почива в следващата фаза

"Загорец" ( Нова Загора) - "Хебър" (Пазарджик) срещу "Локомотив" (Пловдив)

"Родопа" (Смолян) - "Пирин" (Благоевград) срещу "Берое"

"Извор" (с. Горски извор) - "Септември" (Симитли) срещу "Монтана"

"Дунав" (Русе) - "Янтра" (Габрово) срещу "Черно море"

"Оборище" (Панагюрище) - "Добруджа" срещу "Ботев" (Пловдив)

"Свети Никола" (Бургас) - "Спортист" (Своге) срещу "Лудогорец"

"Светкавица" (Търговище) - "Созопол" срещу "Етър"

"Дреновец" - "Струмска слава" (Радомир) срещу ЦСКА 1948

Коментари

Най

Следвайте ни

 
 

Още по темата

Още от категорията

Анкета

Адекватни ли са мерките срещу COVID-19 в контекста на увеличения брой случаи и началото на новата учебна година у нас и в световен мащаб?