"Етър" и "Левски" направиха 0:0 в мач от втория кръг на efbet Лига на стадион "Ивайло" във Велико Търново.

За първи път от началото на сезона "сините" не спечелиха - те имаха шампионатна победа и два успеха в Лига Европа. "Болярите" пък записаха второ поредно равенство срещу силен тим - на старта те направиха 2:2 с ЦСКА-София.

"Етър" и "Левски" си устроиха битка с малко чисти голови ситуации пред почти пълните трибуни. Силен мач направи вратарят на търновци Христо Иванов.

"Сините" бяха по-активни преди почивката. В 42-ата минута гостите направиха добра акция и Давиде Мариани пропусна да им даде аванс.

В 65-ата минута Петър Хубчев заложи на Дени Алар, който дебютира в Първа лига.  Малко по-късно той можеше да открие резултата, но се разминна с първото си попадение в първенството, след като в четвъртък се разписа в Лига Европа.