Article_top

"Лудогорец" отново ще играе в групите на Лига Европа, след като снощи стигна до драматично 2:2 (0:0 в първия мач) срещу "Марибор" в Словения.

Жребият е днес от 14 часа в Монте Карло, а по-долу можете да видите урните. Българският шампион е във втора, което означава, че само тимовете в нея няма как да му се паднат. 

Потенциални съперници са "Манчестър Юнайтед", "Арсенал", "Рома", "Порто", "Партизан" (Белград), "Уулвърхемптън", "Глазгоу Рейнджърс", "Еспаньол"... Първите мачове са на 19 септември.

Ето ги урните

Първа урна: "Севиля", "Арсенал" (Лондон), "Порто", "Рома", "Манчестър Юнайтед", "Динамо" (Киев), "Бешикташ", "Базел", "Спортинг" (Лисабон), ЦСКА (Москва), "Волфсбург", "Лацио".

Втора урна: ПСВ "Айндховен", "Краснодар", "Селтик", "Копенхаген", "Брага", "Гент", "Борусия" (Мьонхенгладбах), "Йънг Бойс", "Астана", "Лудогорец", "Апоел" (Никозия), "Айнтрахт".

Трета урна: "Сент Етиен", "Карабах", "Фейенорд", "Хетафе", "Малмьо", "Еспаньол", "Партизан" (Белград), "Стандард" (Лиеж), "Рен", "Розенборг", "Истанбул Башакшехир", "Уулвърхемптън".

Четвърта урна: АЗ "Алкмаар", "Олександрия" (Украйна), "Дюделанж" (Люксембург), "Волфсбург", ЛАСК (Линц), "Лугано", "Слован" (Братислава), "Глазгоу Рейнджърс", "Витория" (Гимараеш), ЧФР "Клуж", "Ференцварош", "Еспаньол", "Трабзонспор".

 

"Лудогорец" отново ще играе в групите на Лига Европа, след като снощи стигна до драматично 2:2 (0:0 в първия мач) срещу "Марибор" в Словения.

Жребият е днес от 14 часа в Монте Карло, а по-долу можете да видите урните. Българският шампион е във втора, което означава, че само тимовете в нея няма как да му се паднат. 

Потенциални съперници са "Манчестър Юнайтед", "Арсенал", "Рома", "Порто", "Партизан" (Белград), "Уулвърхемптън", "Глазгоу Рейнджърс", "Еспаньол"... Първите мачове са на 19 септември.

Ето ги урните

Първа урна: "Севиля", "Арсенал" (Лондон), "Порто", "Рома", "Манчестър Юнайтед", "Динамо" (Киев), "Бешикташ", "Базел", "Спортинг" (Лисабон), ЦСКА (Москва), "Волфсбург", "Лацио".

Втора урна: ПСВ "Айндховен", "Краснодар", "Селтик", "Копенхаген", "Брага", "Гент", "Борусия" (Мьонхенгладбах), "Йънг Бойс", "Астана", "Лудогорец", "Апоел" (Никозия), "Айнтрахт".

Трета урна: "Сент Етиен", "Карабах", "Фейенорд", "Хетафе", "Малмьо", "Еспаньол", "Партизан" (Белград), "Стандард" (Лиеж), "Рен", "Розенборг", "Истанбул Башакшехир", "Уулвърхемптън".

Четвърта урна: АЗ "Алкмаар", "Олександрия" (Украйна), "Дюделанж" (Люксембург), "Волфсбург", ЛАСК (Линц), "Лугано", "Слован" (Братислава), "Глазгоу Рейнджърс", "Витория" (Гимараеш), ЧФР "Клуж", "Ференцварош", "Еспаньол", "Трабзонспор".

Коментари

Най

Следвайте ни

 
 

Още по темата

Още от категорията