ЦСКА-София представи отбора си за новия сезон с победа с 3:0 срещу "Вихрен" (Сандански). На стадион "Българска армия" присъстваха около 3000 зрители. Шампионатът в Първа лига стартира идния уикенд.

Едно от новите попълнения - ирландецът Греъм Кери, който дойде в ЦСКА-София от нискоразредния английски тим "Плимут", откри резултата в 28-ата минута.

В 53-тата Али Соу удвои, а Румен Пинто направи 3:0 в 83-тата.

Четирима нови футболисти започнаха като титуляри, а сред тях беше юношата Митко Митков. След почивката в игра се появиха още двама от привлечените това лято.

ЦСКА-София ще има официален мач още във вторник - срещу "Титоград" в Лига Европа (от 20:30 часа в София). Представени днес бяха 25-има футболисти, като деветима от тях са нови, включително юноши и преотстъпени.