"Левски" се върна на победния път след 4:0 срещу "Витоша" (Бистрица) в мач от шестия кръг на efbet Лига. Преди седмица "сините" бяха сразени от "Берое" с 1:3 на "Герена", но тази вечер не срещнаха съпротива от "тигрите" на ст. "Васил Левски".

"Витоша" е с нулев актив от началото на сезона.

Паулиньо откри в 22-ата минута с хубав фалцов удар и поредица от грешки в защитата на тима от Бистрица. Нататък се запомниха неуспешните опити на аржентинеца Франко Мазурек да вкара първия си гол за "Левски".

В 51-ата Паулиньо реши всичко с втори гол, а видеоповторенията показаха, че е бил в положение на засада преди да прати топката в мрежата.

Резултатът стана разгромен в края с головете на Фелипе Нашименто в 82-ата и на новото попълнение Найджъл Робърта в 89-ата.

В края като смяна се появи Холмар Ейолфсон, завърнал се след тежка контузия, получена миналия сезон.

По-рано днес "Берое" продължи добрата си серия с 2:0 срещу "Ботев" (Пловдив) у дома. Мартин Камбуров откри от дузпа в 53-тата минута, а в 83-тата Иван Минчев направи победата на старозагорци по-убедителна. "Ботев" е със само една победа от шест кръга.

В неделя ЦСКА-София приема "Арда" от 18 часа, а от 20:30 "Черно море" играе с "Лудогорец".