Екип
Платена публикация

Платена публикация

Антон Хекимян: София е икономическият лидер в държавата и ние единствени гарантираме, че това ще продължи
Избори 2023

Антон Хекимян: София е икономическият лидер в държавата и ние единствени гарантираме, че това ще продължи

11 октомври 2023

За 3 години управление на т.нар. Промяна спадът във финансите и инвестициите за цялата държава е огромен, каза кандидатът на ГЕРБ/СДС за столичен кмет

Васил Терзиев: Списъкът с проблеми на София е дълъг, но ние имаме решенията
Избори 2023

Васил Терзиев: Списъкът с проблеми на София е дълъг, но ние имаме решенията

10 октомври 2023

Много е интересно точно ГЕРБ да се притесняват от презастрояване, все едно не са управлявали, докато градът се презастрояваше, коментира кандидатът за кмет на ПП, ДБ и "Спаси София"

Най-нови

Йотова още не е взела решение за смяната на регионалния министър

преди 7 мин

КНСБ реши да свика масови протести за заплати, иска 13 млн. евро

преди 33 мин

Финландия ще разреши разполагането на ядрени оръжия на територията ѝ

преди 38 мин

Емил Дечев: МВР има важна роля в провеждането на изборите

преди 41 мин

Израел обяви нова фаза на войната с Иран

преди 1 час

НАТО повишава готовността на отбранителните си системи

преди 1 час

Най-четени

"Така се прави": Борисов обясни защо Радев и Живко Тодоров шестват заедно

05.03.2026

Гюров скастри военния министър за срещата с Борисов

05.03.2026

Дечев за бившия главсек на МВР: Затруднение с четенето доведе до изчервяване - осъзна, че няма да се справи

05.03.2026

Иван Кръстев събра Александър Сорос и Къртис Ярвин на семинар в Австрия

05.03.2026

Янкулов в становище до КС: Ограничението до 6 месеца за Сарафов е законно

05.03.2026

Трифонов излезе с песен на гърба на трагедията "Петрохан", майката на Николай Златков: Що за нахалство

05.03.2026

Подкрепете ни

Уважаеми читатели, вие сте тук и днес, за да научите новините от България и света, и да прочетете актуални анализи и коментари от „Клуб Z“. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме нужда от вашата подкрепа, за да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 държави на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на истинска, независима и качествена журналистика. Вие можете да допринесете за нашия стремеж към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият поръчител на съдържание да сте вие – читателите.

Подкрепете ни